RCG08051K50FKEA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 139.209
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Opgradering
På lager: 846
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
1.5 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm