MSP09A011K00GEJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
Bourns Inc.
1k Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 8 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 9-SIP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MSP09A011K00GEJ
DigiKeys varenummer
MSP09A011K00GEJ-ND
Producenter
Producentens varenummer
MSP09A011K00GEJ
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 1K OHM 9SIP
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Antal ben
9
Producenter
Effekt pr. element
200mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
9-SIP
Modstand (Ohm)
1k
Leverandørs enhedspakning
9-SIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,890" L x 0,090" B (22,61mm x 2,29mm)
Antal modstande
8
Højde - Monteret (maks.)
0,195" (4,95mm)
Modstand-Forhold-Drift
±50ppm/°C