MDP1603390RGE04 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
390 Ohm ±2% 250mW Effekt pr. Element Isoleret 8 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 16-DIP (0,300", 7,62mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MDP1603390RGE04
DigiKeys varenummer
MDP390F-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDP1603390RGE04
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 390 OHM 16DIP
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Antal ben
16
Producenter
Vishay Dale
Effekt pr. element
250mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
16-DIP (0,300", 7,62mm)
Modstand (Ohm)
390
Leverandørs enhedspakning
16-DIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,850" L x 0,250" B (21,59mm x 6,35mm)
Antal modstande
8
Højde - Monteret (maks.)
0,155" (3,94mm)