4116R-1-391LF er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
390 Ohm ±2% 250mW Effekt pr. Element Isoleret 8 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 16-DIP (0,300", 7,62mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
4116R-1-391LF
DigiKeys varenummer
4116R-1-391LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4116R-1-391LF
Beskrivelse
RES ARRAY 8 RES 390 OHM 16DIP
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
4116R-1-391LF Modeller
Effekt pr. element
250mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
16-DIP (0,300", 7,62mm)
Modstand (Ohm)
390
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,865" L x 0,300" B (21,97mm x 7,62mm)
Antal modstande
8
Højde - Monteret (maks.)
0,185" (4,69mm)
Modstand-Forhold-Drift
50ppm/°C