MDP1403180RGE04 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
180 Ohm ±2% 250mW Effekt pr. Element Isoleret 7 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 14-DIP (0,300", 7,62mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MDP1403180RGE04
DigiKeys varenummer
MDP1403180RGE04-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDP1403180RGE04
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 180 OHM 14DIP
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Antal ben
14
Producenter
Vishay Dale
Effekt pr. element
250mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Rør
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Kredsløbstype
Isoleret
Pakke/hus
14-DIP (0,300", 7,62mm)
Modstand (Ohm)
180
Leverandørs enhedspakning
14-DIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,750" L x 0,250" B (19,05mm x 6,35mm)
Antal modstande
7
Højde - Monteret (maks.)
0,155" (3,94mm)