4114R-1-181 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
180 Ohm ±2% 250mW Effekt pr. Element Isoleret 7 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 14-DIP (0,300", 7,62mm)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
4100R Series
4114R-1-181
DigiKeys varenummer
4114R-1-181-ND
Producenter
Producentens varenummer
4114R-1-181
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 180 OHM 14DIP
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
4114R-1-181 Modeller
Effekt pr. element
250mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
14-DIP (0,300", 7,62mm)
Modstand (Ohm)
180
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,765" L x 0,300" B (19,43mm x 7,62mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,185" (4,69mm)
Modstand-Forhold-Drift
50ppm/°C