CW010R3000KE12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
300 mOhms ±10% 13W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW010R3000KE12
DigiKeys varenummer
CW010R3000KE12-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW010R3000KE12
Beskrivelse
RES 0.3 OHM 13W 10% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW010R3000KE12 Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)