CW010R3000JE733 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
300 mOhms ±5% 13W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW010R3000JE733
DigiKeys varenummer
CW010R3000JE733-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CW010R3000JE733
Beskrivelse
RES 0.3 OHM 13W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW010R3000JE733 Modeller
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)