CRCW25123K30FKEG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 2.988
Datablad
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 162
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 0
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
3.3 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW25123K30FKEG
DigiKeys varenummer
CRCW25123K30FKEG-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW25123K30FKEG
Beskrivelse
RES SMD 3.3K OHM 1% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW25123K30FKEG Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)