RC2512FK-073K3L
DigiKeys varenummer
13-RC2512FK-073K3LTR-ND - Tape & Reel (TR)
13-RC2512FK-073K3LCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-RC2512FK-073K3LDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RC2512FK-073K3L
Beskrivelse
RES 3.3K OHM 1% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
3.3 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RC2512FK-073K3L Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,250" L x 0,122" B (6,35mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)