CRCW080591R0JNEAHP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 31.004
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
91 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW080591R0JNEAHP
DigiKeys varenummer
CRCW080591R0JNEAHP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW080591R0JNEAHP
Beskrivelse
RES SMD 91 OHM 5% 1/2W 0805
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW080591R0JNEAHP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)