ERJ-P6WJ910V kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 31.004
Datablad
Similar
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
91 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERJ-P6WJ910V
DigiKeys varenummer
ERJ-P6WJ910V-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERJ-P6WJ910V
Beskrivelse
RES SMD 91 OHM 5% 1/2W 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ERJ-P6WJ910V Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)