CRCW0805510RJNEB er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Panasonic Industry
Direkte
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
510 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW0805510RJNEB
DigiKeys varenummer
541-CRCW0805510RJNEBTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CRCW0805510RJNEBCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-CRCW0805510RJNEBDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW0805510RJNEB
Beskrivelse
RES SMD 510 OHM 5% 1/4W 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW0805510RJNEB Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)