CR0805-JW-511ELF
DigiKeys varenummer
CR0805-JW-511ELFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CR0805-JW-511ELFCT-ND - Afskåret tape (CT)
CR0805-JW-511ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CR0805-JW-511ELF
Beskrivelse
RES SMD 510 OHM 5% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
510 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CR0805-JW-511ELF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)