CRCW0603100RFKEAHP er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 261.856
Datablad
Similar
Vishay Dale
På lager: 155.664
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
100 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm