ERJ-PA3F1000V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 261.796
Datablad
Similar
TE Connectivity Passive Product
Similar
100 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm