CRCW0402215KFKED er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 41.927
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 15.904
Datablad
Similar
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
215 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.