AF0402FR-07215KL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
215 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AF0402FR-07215KL
DigiKeys varenummer
AF0402FR-07215KL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AF0402FR-07215KL
Beskrivelse
RES SMD 215K OHM 1% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AF0402FR-07215KL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,015" (0,37mm)