CRCW02016K80JNEE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 50.041
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 36.513
Datablad
Direkte
Bourns Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 197
Kamaya Inc.
Kamaya Inc.
6.8 kOhms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW02016K80JNEE
DigiKeys varenummer
CRCW02016K80JNEE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW02016K80JNEE
Beskrivelse
RES SMD 6.8K OHM 5% 1/20W 0201
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW02016K80JNEE Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Serie
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)