CR0201-JW-682GLF kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Bourns Inc.
På lager: 0
Vishay Dale
På lager: 9.241
Panasonic Industry
6.8 kOhms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CR0201-JW-682GLF
DigiKeys varenummer
CR0201-JW-682GLF-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CR0201-JW-682GLF
Beskrivelse
RES SMD 6.8K OHM 5% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CR0201-JW-682GLF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)