CRCW020116R0JNED kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 18.402
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 9.535
Datablad
Opgradering
YAGEO
Opgradering
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
Similar
YAGEO
Similar
16 Ohms ±5% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW020116R0JNED
DigiKeys varenummer
CRCW020116R0JNED-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW020116R0JNED
Beskrivelse
RES SMD 16 OHM 5% 1/20W 0201
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW020116R0JNED Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)