CPF11K2000JKEE6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
Similar
Direkte
YAGEO
1.2 kOhms ±5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CPF11K2000JKEE6
DigiKeys varenummer
CPF1.20KDTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CPF11K2000JKEE6
Beskrivelse
RESISTOR METAL FILM 1W 1.20K OHM
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CPF11K2000JKEE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 230°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)