CMF651K2000JKEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Opgradering
Datablad
Opgradering
Similar
Similar
YAGEO
1.2 kOhms ±5% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF651K2000JKEK
DigiKeys varenummer
CMF651K2000JKEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF651K2000JKEK
Beskrivelse
RES 1.2K OHM 1.5W 5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF651K2000JKEK Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,180" diam. x 0,562" L (4,57mm x 14,27mm)