CMF601K8200FHEK
DigiKeys varenummer
CMF601K8200FHEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF601K8200FHEK
Beskrivelse
RES 1.82K OHM 1W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.82 kOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF601K8200FHEK Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)