CPF11K8200FLEE6 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CPF11K8200FLEE6 |
Beskrivelse | RESISTOR METAL FILM 1W 1.82K OHM |
Producentens standard leveringstid | 18 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1.82 kOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CPF11K8200FLEE6 Modeller |
Kategori | Sammensætning |
Mfr | Funktioner Flammesikker, Fugtresistent, Sikkerhed |
Serie | Temperaturkoefficient ±150ppm/°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Driftstemperatur –65°C – 230°C |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus |
Modstand | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Tolerance | Størrelse/dimension 0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm) |