CMF6012K100FHBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
På lager: 97
12.1 kOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF6012K100FHBF
DigiKeys varenummer
CMF6012K100FHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF6012K100FHBF
Beskrivelse
RES 12.1K OHM 1W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF6012K100FHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)