CMF6012K100FHEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 97
Datablad
12.1 kOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF6012K100FHEA
DigiKeys varenummer
CMF6012K100FHEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF6012K100FHEA
Beskrivelse
RES 12.1K OHM 1W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF6012K100FHEA Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)