CMF552M6100FKEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
2.61 MOhms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF552M6100FKEK
DigiKeys varenummer
CMF552M6100FKEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF552M6100FKEK
Beskrivelse
RES 2.61M OHM 1/2W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF552M6100FKEK Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)