CMF552M6100FKEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.61 MOhms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF552M6100FKEB
DigiKeys varenummer
CMF552M6100FKEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF552M6100FKEB
Beskrivelse
RES 2.61M OHM 1/2W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF552M6100FKEB Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)