CMF552K4900BEEB70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.49 kOhms ±0,1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF552K4900BEEB70
DigiKeys varenummer
CMF552K4900BEEB70-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF552K4900BEEB70
Beskrivelse
RES 2.49K OHM 1/2W .1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF552K4900BEEB70 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)