CMF552K4900BEEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.49 kOhms ±0,1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF552K4900BEEB
DigiKeys varenummer
CMF552K4900BEEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF552K4900BEEB
Beskrivelse
RES 2.49K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Sammensætning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)