PR03000201803JAC00
DigiKeys varenummer
BC180KW-3JCT-ND - Afskåret tape (CT)
56-PR03000201803JAC00TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
PR03000201803JAC00
Beskrivelse
RES 180K OHM 5% 3W AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
180 kOhms ±5% 3W Modstande til hulmontering Aksial Automotive AEC-Q200, flammehæmmende belægning, smeltelig, sikkerhed Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PR03000201803JAC00 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Automotive AEC-Q200, flammehæmmende belægning, smeltelig, sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,205" diam. x 0,657" L (5,20mm x 16,70mm)