MKT1817247254G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
KEMET
4700 pF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKT1817247254G
DigiKeys varenummer
MKT1817247254G-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MKT1817247254G
Beskrivelse
CAP FILM 4700PF 5% 250VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±5%
Terminering
PC-ben
Spændingsklassifikation - AC
160V
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
250V