185472J250RAB-F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
TDK
På lager: 829
Opgradering
4700 pF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
185472J250RAB-F
DigiKeys varenummer
185472J250RAB-F-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
185472J250RAB-F
Beskrivelse
CAP FILM 4700PF 5% 250VDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
185472J250RAB-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
160V
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
250V