MAL213636331E3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Opgradering
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 163
Würth Elektronik
På lager: 284
Surge
På lager: 495
330 µF 25 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 6000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MAL213636331E3
DigiKeys varenummer
MAL213636331E3-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MAL213636331E3
Beskrivelse
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL TH
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
MAL213636331E3 Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Mfr
Applikationer
Serie
Rippel strøm @ lav frekvens
522.9 mA @ 100 Hz
Emballage
Tape & Box (TB)
Impedans
84 mOhms
Varestatus
Aktiv
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,689" (17,50mm)
Spænding - Nominel
25 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
6000 timer @ 105°C
Pakke/hus
Radial, Dåse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C