RXW331M1VBK-1016S
DigiKeys varenummer
4403-RXW331M1VBK-1016S-ND
Producenter
Producentens varenummer
RXW331M1VBK-1016S
Beskrivelse
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Detaljeret beskrivelse
330 µF 35 V Aluminium-elektrolytiske kondensatorer Radial, Dåse 6000 timer @ 105°C
Rippel strøm @ høj frekvens
1.05 A @ 100 kHz
Emballage
Bulk
Impedans
68 mOhms
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,689" (17,50mm)
Spænding - Nominel
35 V
Monteringstype
Levetid @ temp.
6000 timer @ 105°C
Pakke/hus
Radial, Dåse
Driftstemperatur
-55°C – 105°C