K562J20C0GF53L2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Similar
TDK
TDK
På lager: 131
På lager: 486
Murata Electronics
På lager: 275
Murata Electronics
På lager: 93
5600 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
K562J20C0GF53L2
DigiKeys varenummer
K562J20C0GF53L2-ND
Producenter
Producentens varenummer
K562J20C0GF53L2
Beskrivelse
CAP CER 5600PF 50V C0G/NP0 RAD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
K562J20C0GF53L2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)