K472K10X7RF5TL2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 3.347
Datablad
Opgradering
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
4700 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
K472K10X7RF5TL2
DigiKeys varenummer
K472K10X7RF5TL2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
K472K10X7RF5TL2
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
K472K10X7RF5TL2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,142" L x 0,091" B (3,60mm x 2,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,205" (5,20mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)