K472J20C0GH5TL2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Similar
KEMET
KEMET
På lager: 154
TDK
På lager: 83
TDK
4700 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
K472J20C0GH5TL2
DigiKeys varenummer
K472J20C0GH5TL2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
K472J20C0GH5TL2
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 100V C0G/NP0 RAD
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
K472J20C0GH5TL2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)