K221J15C0GF53L2
DigiKeys varenummer
K221J15C0GF53L2-ND
Producenter
Producentens varenummer
K221J15C0GF53L2
Beskrivelse
CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA/CAD-modeller
K221J15C0GF53L2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,102" B (4,00mm x 2,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,220" (5,60mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)