SR155A221JAR
DigiKeys varenummer
SR155A221JAR-ND
Producenter
Producentens varenummer
SR155A221JAR
Beskrivelse
CAP CER 220PF 50V NP0 RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,150" L x 0,100" B (3,81mm x 2,54mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,150" (3,81mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,100" (2,54mm)