K183M15X7RF5UL2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Opgradering
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
0.018 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
K183M15X7RF5UL2
DigiKeys varenummer
K183M15X7RF5UL2-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
K183M15X7RF5UL2
Beskrivelse
CAP CER 0.018UF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
K183M15X7RF5UL2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Monteringstype
Emballage
Tape & Box (TB)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,102" B (4,00mm x 2,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,220" (5,60mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)