K105M20X7RF53L2 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 10.498
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Similar
KEMET
KYOCERA AVX
1 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
K105M20X7RF53L2
DigiKeys varenummer
K105M20X7RF53L2-ND
Producenter
Producentens varenummer
K105M20X7RF53L2
Beskrivelse
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
K105M20X7RF53L2 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,260" (6,60mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,098" (2,50mm)