BFC238332432 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4300 pF Filmkondensatorer 350V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238332432
DigiKeys varenummer
BFC238332432-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BFC238332432
Beskrivelse
CAP FILM 4300PF 5% 1KVDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
BFC238332432 Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,197" B (17,50mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
350V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)