BFC238501432 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for BFC238501432 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC238501432
DigiKeys varenummer
BFC238501432-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC238501432
Beskrivelse
CAP FILM 4300PF 5% 1.6KVDC RAD
Detaljeret beskrivelse
4300 pF Filmkondensatorer 550V 1600V (1,6kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,689" L x 0,197" B (17,50mm x 5,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Spændingsklassifikation - AC
550V
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - DC
1600V (1,6kV)