BFC233627155 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
Datablad
1.5 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC233627155
DigiKeys varenummer
BFC233627155-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC233627155
Beskrivelse
CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Størrelse/dimension
1,220" L x 0,512" B (31,00mm x 13,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,906" (23,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V