BFC233621155 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1.5 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BFC233621155
DigiKeys varenummer
BFC233621155-ND
Producenter
Producentens varenummer
BFC233621155
Beskrivelse
CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,220" L x 0,512" B (31,00mm x 13,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,906" (23,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V