SL227R010
DigiKeys varenummer
570-SL227R010-ND
Producenter
Producentens varenummer
SL227R010
Beskrivelse
ICL 7 OHM 20% 10A 22MM
Detaljeret beskrivelse
Startstrømstødsbegrænsere 7 Ohms ±20% 10 A 0,866" (22,00mm)
Tolerance
±20%
Strøm - Stabil tilstand maks.
10 A
Serie
R @ strøm
80 mOhms
Diameter
0,866" (22,00mm)
Lederafstand
0,307" (7,80mm)
R @ 25°C
7 Ohms