SL2210008
DigiKeys varenummer
570-SL2210008-ND
Producenter
Producentens varenummer
SL2210008
Beskrivelse
ICL 10 OHM 20% 8A 22MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Startstrømstødsbegrænsere 10 Ohms ±20% 8 A 0,866" (22,00mm)
Tolerance
±20%
Producenter
Vishay Ametherm
Strøm - Stabil tilstand maks.
8 A
Serie
R @ strøm
100 mOhms
Emballage
Bulk
Diameter
0,866" (22,00mm)
Varestatus
Aktiv
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
R @ 25°C
10 Ohms