WSU240-1000
DigiKeys varenummer
237-1461-ND
Producenter
Producentens varenummer
WSU240-1000
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
Detaljeret beskrivelse
24V 24 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Fast blad Indgang
EDA/CAD-modeller
WSU240-1000 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
24 W
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)
Emballage
Boks
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,1mm ID x 5,5mm UD x 11,0mm
Ledningslængde
72" (1,83m)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Spænding - Output
24V
Størrelse/dimension
3,03" L x 1,89" B x 1,22" H (77,0mm x 48,0mm x 31,0mm)
Strøm - Output (maks.)
1A